Obszar produktów BFT

''

Szybki kontakt
Zadzwoń:  61 436 74 78
                601 727 372
Wsparcie techniczne oraz montaż
Piotr 
Zadzwoń: 61 436 74 78,                           603 051 193
 
''
Systemy parkingowe - Centrum Handlowe

Centra Handlowe''

''

.....

Bezproblemowe zakupy

Dla wielu firm, zarządzanie parkingiem oznacza upewnienie się, że automaty biletowe są pełne i zabranie pieniędzy z kas automatycznych. Parking może powiedzieć dużo dużo więcej o pracy centrum handlowego. Nasze urządzania w połączeniu z procesami operacyjnymi mogą przyczynić się do zmniejszenia ryzyka i oszustw w zakresie obsługi gotówkowej w kasie manualnej, analizy preferencji Parkera, częstotliwości, godzin szczytowych i wiele więcej.

Na podstawie tego faktu, parking jest głównym czynnikiem wyboru do jakiego centrum handlowego udać się na zakupy. Kolejki, trudności w znalezieniu miejsca i problemy w realizacji płatności mogą znacznie zmniejszyć ilość powtórnych zakupów. Ale można to zmienić - zmienić swój parking na bardziej atrakcyjny. Możesz wybrać dowolny kolor urządzeń, odróżnić kasę od nudnego szarego tła parkingu. Masz możliwość dostosowania urządzeń kontroli ruchu wg. własnego firmowego stylu. Pamiętaj również, że unikalna kolorsytyka znacznie skraca czas poszukiwania przez użytkowników np. kas automatycznych.

Ponadto, poprzez wdrożenie naszego inteligentnego rozwiązania parkingowego do swojej infrastruktury sprawia, że parkowanie samochodu będzie jedną z przyjemnych czynności wykonywanych w Państwa centrum handlowym. Intuicyjność, niezawodność, wydajność i łatwość obsługi jest kluczowym elementem działalności. Prostota jest naszą misją, oferujemy wiele metod płatności. Zaczynając standardowo od monet, brnąc przez banknoty, a na kartach płatniczych kończąc. Istnieje również możliwość wdrożenia rozbudowanych programów lojalnościowych.

.....

   Referencje  

Polska

Dom Handlowy Hermes, Skarżysko-Kamienna, http://hermessk.pl/

Centrum Handlowe Kociewie, Starogard  Gdański, http://www.chkociewie.pl/

Galeria Handlowa Kociewie, Tczew ul. Pomorska

Cinema City Gdańsk Krewetka, www.cinema-city.pl

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach.