Obszar produktów BFT

''

Szybki kontakt
Zadzwoń:  61 436 74 78
                601 727 372
Wsparcie techniczne oraz montaż
Piotr 
Zadzwoń: 61 436 74 78,                           603 051 193
 
''
Systemy parkingowe

Prostota w połączeniu z niezawodnością -  system parkingowy ParQube

Nowy ParQube jest zaawansowanym systemem, który zapewnia FAAC’tyczną prostotę dla użytkowników i instalatorów, przy jednoczesnym zachowaniu niezawodności i precyzji wymaganej przez menedżerów parkingowych. Innowacyjny i nowoczesny w koncepcji, ParQube przeznaczony jest do stacji, które są solidne, ergonomiczne i łatwe w obsłudze dla użytkownika.
Zorganizowany dla niedrogiego użytkowania i niskich kosztów eksploatacji, system opiera się na prostej, ale zaawansowanej mechanice i niezawodnych podzespołach elektronicznych.
ParQube został stworzony koncentrując się na projektowaniu i doświadczeniach użytkowników, aby zaoferować unikalną i ergonomiczną konstrukcję, wraz ze state-of-the-art komponentów technologicznych, takich jak bilety z kodem kreskowym 2D. Ponadto ParQube oferuje również wysoki poziom wszechstronności i możliwości elastycznego dostosowywania do naszych klientów.

Rozwiązania dla hoteli, pensjonatów oraz ośrodków wypoczynkowych
Specjalnie dedykowane systemy dla branży hotelowej umożliwiają rozróżnienie klienta jednorazowego (rotacyjnego) od gościa hotelowego.  W zależności od konfiguracji systemu możemy uniemożliwić wjazd osobom niepowołanym lub wprowadzić system poboru opłat.  

Przykładowe konfiguracje systemu  

Dwa szlabany oraz żetoniarka (idealne rozwiązanie dla małych hoteli, pensjonatów)
Ta opcja jest niedroga i co najważniejsze niezwykle skuteczna w eliminowaniu wjazdów nieupoważnionych osób. Wjazd następuje automatycznie poprzez najechanie auta na pętle indukcyjną. Wyjazd natomiast jest możliwy tylko z żetonem (np. otrzymanym od obsługi hotelu czy restauracji). Osoby które, wjechały na parking, a nie skorzystały z Państwa usług, będą zmuszone uiścić ustaloną opłatę w recepcji hotelu.

Pełny system parkingowy PARQUBE (zalecany dla hoteli z dużą ilością miejsc parkingowych). Linie wjazdową oraz wyjazdową obsługują terminale, klienci jednorazowi rozliczają się w kasie automatycznej (opcja) lub manualnej. Natomiast goście hotelowi otrzymują karty zbliżeniowe, dzięki którym swobodnie korzystają z parkingu.

Szpitale | Ośrodki zdrowia
Pewne, dodatkowe źródło dochodów. Podobnie jak w przypadku centrów handlowych zalecamy zastosowanie pełnego systemu parkingowego, uzupełnionego o kasę automatyczną. Pracownicy szpitala otrzymują karty zbliżeniowe dzięki, którym mają pełną swobodę w poruszaniu się na parkingu. Dla karetek pogotowia proponujemy wydzielenie specjalnego pasa wjazdowo-wyjazdowego wyposażonego w bardzo szybkie szlabany 620 SUPER RAPID oraz czytniki dalekiego zasięgu. Same pojazdy (ambulanse) zostają wtedy wyposażone w specjalne karty lub naklejki na szybę.

Centra Handlowe
Przy wyborze centrum handlowego, w którym robimy zakupy, parking odgrywa bardzo ważną rolę.

Oferujemy możliwość dostosowania urządzeń kontroli ruchu wg. własnego firmowego stylu. Należy nadmienić, że unikalna kolorystyka znacznie skraca czas poszukiwania przez użytkowników np. kas automatycznych.  

Ponadto, poprzez wdrożenie naszego inteligentnego rozwiązania parkingowego do swojej infrastruktury sprawi, że parkowanie samochodu będzie jedną z przyjemnych czynności wykonywanych w Państwa centrum handlowym. Intuicyjność, niezawodność, wydajność i łatwość obsługi jest kluczowym elementem działalności. Prostota jest naszą misją, oferujemy wiele metod płatności. Zaczynając
standardowo od monet, brnąc przez banknoty, a na kartach płatniczych kończąc. Istnieje również możliwość wdrożenia rozbudowanych programów lojalnościowych.

Firmy | Zakłady pracy
Dzięki urządzeniom firmy FAAC będziecie państwo w stanie zagwarantować wolne miejsca postojowe dla swoich klientów jak i pracowników eliminując równocześnie osoby niepożądane, zajmujące tylko wasze miejsca.

Konfiguracja jest uzależniona w dużej mierze od potrzeb klienta oraz specyfiki zakładu pracy. Istnieje możliwość wykorzystania naszych kart w systemach RFID.

Parkingi osiedlowe
Aby zapobiec parkowaniu nieupoważnionych ludzi na miejscach lokatorów proponujemy Państwu sprawdzoną konfiguracje, która od lat cieszy się dużym uznaniem wśród klientów. Parking osiedlowy wyposażany jest w szlaban oraz czytniki kart zbliżeniowych typu TAG 10 SA. Autonomiczny czytnik zapewnia możliwość zaprogramowania do 500 kart zbliżeniowych. W przypadku zagubienia karty lub nie zwrócenia jej właścicielowi mieszkania w prosty sposób możemy wykasować pozycje pod którą została przypisana, a zakup nowej karty ogranicza koszty do minimum (biorąc pod uwagę koszt np. pilotów).  
Urządzenia kontroli dostępu

''''''''

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach.